Kargo ve Teslimat

Teslimat Süresi

Kredi kartı ödemesi onaylandıktan sonra, internet sayfamızdan seçilerek sipariş edilen ürün, adrese teslim edilmek üzere maks. 3 iş günü ( özel siparişler hariç ) içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilecektir. Teslimat adresinin mesafesine göre kargo şirketi en geç 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Ürün, kargo firması tarafından adresinize ulaştırıldığında; ürünün, kargo görevlisinin önünde incelenerek teslim alınması önerilir. Ürünün hasarlı/eksik olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz. Paketiniz açık, yırtık ya da hasarlı gelmesi halinde teslim almayınız. Aksi takdirde sorumluluk alıcıya ait olacaktır.

Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip aynı kargo şirketine ürünün iadesini yaptırmanız gerekmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

İade ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra size takip numarası gönderilecektir. Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz, size e-posta yoluyla bildirilmiş olan kargo firmasının bölgenizdeki en yakın şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz IPEQSY Design Studio’ya iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.